GlobalSign Extended SSL
1 Yıllık 548,00$ +KDV
2 Yıllık 877,00$ +KDV
1 Yıllık + Sabit IP 598,00$ +KDV
2 Yıllık + Sabit IP 927,00$ +KDV


Alan adınız Markum.Net sunucularında barındırılıyorsa siparişinizi "+SabitIP" seçeneğiyle gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


  • Belge gerektirir.
  • Birden fazla Subdomain için kullanılabilir.
  • % 99,9 Browser Uyumluluğu
  • "Secured by GlobalSign" Mührü

Globalsign Extended Validation SSL mümkün olan en yüksek SSL güvenliğini sizin için sağlar. Bu sertifika Globalsign Organization Validation SSL’e göre bir adım daha ileride bir üründür. Biz bu ürüne kısaca ExtendedSSL diyoruz. ExtendedSSL ile korunan sitenize gelen ziyaretçileriniz doğrudan şirket unvanınız ile karşılanırlar. Adres çubuğu yeşil’e döner ve kurum unvanınız üst bölümde belirir. Bu durum, sitenize olan güveni arttırır ve sitenize olan güven arttığında da ziyaretçilerinizin, müşterilerinize dönüşmesi kolaylaşır. Ayrıca, insanları yanlış yönlendirme çabasında olan, kopyalanmış ve phishing yöntemiyle sahtekârlık yapmaya çalışan web sitesi sayısının da her geçen gün arttığını düşünürsek, Globalsign’ın Türkiye’de 1999 yılından bu yana ısrarla sürdürdüğü kurumsal doğrulama işleminin değeri de her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır.

Neden ExtendedSSL Sertifikası?
Sınıfının en yüksek standardına sahip SSL sertifikasıKuruluşunuzun adı tarayıcıda görüntülenirYüksek güven: kuruluşun kimliğinin doğrulanması güvenilirliğini artırır3-5 iş gününde hızlı doğrulama gerçekleştirmeKöklü ve saygın bir SSL sağlayıcısından uygun fiyatlı güvenlikÇoklu-alan SSL ile bir veya daha fazla siteyi güvenli kılın.

 

Ziyaretçi EV SSL kullanan bir web sitesini ziyaret ettiğinde, adres çubuğu yeşil renge döner.

 

ExtendedSSL temel özellikler:

Endüstri standardı EV seviyesinde kimliği doğrulanmış firma detaylarınızı içerir
2048 bit geleceğe yönelik SSL Sertifikaları
Bir tek sertifika www.domain.com ve domain.com 'i korur
Evrensel tüm tarayıcılar, cep telefonları ve cihazlar ile çalışır
Ücretsiz phishing algılama uyarı hizmeti
Dilediğiniz kadar sunucuya ekstra ücret ödemeden yükleyin
Geçerlilik süresi boyunca gerektiğinde sınırsız yeniden yayınlama
Tıklanabilir güvenli site mührü
1.500.000 $'lık yazılı garanti ve 7 günlük iade

ExtendedSSL Sertifikaları için Mevcut Seçenekler
Sertifika tipi Açıklama Örnek Kullanım
Standard SSL Tek bir Tam Etki Alanı Adını (FQDN) güvenli kılar www.alanadiniz.com, alanadiniz.com
Çoklu-Alan SSL Tek bir sertifika içerisine, bir adet common name olmak üzere, 100 taneye kadar farklı düzeylerde farklı domain ve subdomaini ekleyebilirsiniz. Birleştirilmiş İletişim gereksinimleri için idealdir. Aynı Sertifika ile birden fazla tam etki alan adının güvenliğini sağlamak için OrganizationSSL veya ExtendedSSL kullanın. www.alanadiniz.com, alanadiniz.com, owa.alanadiniz.com (ücretsiz) alt.altalan.alanadiniz.com

 

Canlı Destek