Comodo Multi-Domain SSL Certificate
1 Yıllık 149,00$ +KDV
2 Yıllık 249,00$ +KDV
3 Yıllık 389,00$ +KDV


Alan adınız Markum.Net sunucularında barındırılıyorsa siparişinizi "+SabitIP" seçeneğiyle gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


  • Belge gerektirmez.
  • Birden fazla SSL almak yerine zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edin.
  • Paylaşımlı hosting ağınızdaki tüm domainlerinizi koruma altına alın.
  • 128/256 bit şifreleme ile tüm domainlerinizin güvenliğini sağlar.

 

Bu Sertifika ne için kullanılır?

Bir MDC tek sunucu üzerinde birden fazla farklı alanadına sahip şirketler için idealdir. MDC ile sitenizin güvenliğini sağlama alırken zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Tüm farklı alanadlarınız için tek bir MDC almakla her biri için ayrı ayrı sertifikalar almak arasında bir karşılaştırma yapın, çoklu alanadı sertifikalarının ne kadar hesaplı olduğunu göreceksiniz.

Neden Comodo?

Comodo uygun fiyatlarla en yüksek güvenlikli çözümleri sunar. Dünyanın en büyük Sertifika Sağlayıcılarından biri olarak, Comodo her gün milyonlarca online işlemin güvenle yapılmasını sağlıyor. Comodo, sürekli çevrimiçi güveni sağlamak için limitlerimizi zorlamaktadır.

SSL siparişini verdiğiniz alan adı Markum.net sunucularında barındırılmıyorsa, sertifika tahsisi için alan adınızın yayını yapıldığı sunucudan CSR sertifikası oluşturup bize iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz CSR oluşturulması hakkında ilgili ekibimiz tarafınıza destek olacaktır.


Canlı Destek