Comodo Unified Communications Certificate
1 Yıllık 149,00$ +KDV
2 Yıllık 249,00$ +KDV
3 Yıllık 359,00$ +KDV


Alan adınız Markum.Net sunucularında barındırılıyorsa siparişinizi "+SabitIP" seçeneğiyle gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


  • Belge gerektirmez.
  • %99'un üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcileri tarafından güvenilir.
  • 128/256 bit şifreleme.
  • Comodo Microsoft tarafından yetkili UCC sağlayıcısı olarak belirtilen üç firmadan biridir.
  • İş dünyası onaylı sertifika.
  • MS Exchange 2007 (ve daha üstü) ve OCS (Office Communication Server) 2007 desteklidir.

 

Bu Sertifika ne için kullanılır?

MS® Exchange 2007 (ve daha üstü) ve Office Communications Server 2007 ortamlarını kullanan şirketler için tek bir Comodo UCC ile sertifika yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Tek bir UC sertifikası ile mail.yourdomain.com, autodiscover.yourdomain.com, exchange1.yourdomain.local gibi tüm domainlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Comodo sertifikaları güçlü şifreleme ve ID onaylama kapasiteleri ile yüksek seviyeli güvenlik sağlar.
Bir Tümleşik İletişim Sertifikası tüm domain ve subdomainlerinizi koruma altına alma konusunda kullanımı kolay, kapsamlı ve ekonomik alternatif oluşturur.

Neden Comodo?

Comodo uygun fiyatlarla en yüksek güvenlikli çözümleri sunar. Dünyanın en büyük Sertifika Sağlayıcılarından biri olarak, Comodo her gün milyonlarca online işlemin güvenle yapılmasını sağlıyor. Comodo, sürekli çevrimiçi güveni sağlamak için limitlerimizi zorlamaktadır.

SSL siparişini verdiğiniz alan adı Markum.net sunucularında barındırılmıyorsa, sertifika tahsisi için alan adınızın yayını yapıldığı sunucudan CSR sertifikası oluşturup bize iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz CSR oluşturulması hakkında ilgili ekibimiz tarafınıza destek olacaktır.


Canlı Destek