Exchange Online

İstediğiniz yerde, daha akıllı çalışma

İş e-postasını alın ve üretkenliği artırın, bu arada da kuruluşunuzun güvenli kalmasını sağlayın. Daha büyük ve güvenilir posta kutularının keyfini çıkarın, herhangi bir cihazla, daha fazlasını başarın...
Exchange Online Plan 1 Exchange Online Plan 2
Büyük posta kutuları
Her kullanıcı 50 GB posta kutusu depolaması alır ve boyutu en çok 150 MB olan iletiler gönderebilir.
Outlook desteği
Kullanıcılar Outlook’un desteklenen sürümlerini Exchange Online’a bağlayabilir ve zaten bildikleri zengin istemci uygulamasını kullanabilir.
Web tabanlı erişim
Outlook Web App, web istemci erişimi için genel görünümü Outlook istemcisiyle eşleşen, tarayıcı tabanlı üstün bir deneyim sağlar.
Outlook uygulaması
Yakında Windows 10 için de sunulacak olan OS ve Android için Outlook uygulamasıyla telefon ve tabletinizde daha fazlasını yapın.
Gelen kutusu yönetimi
Gelen kutunuzu temizlemek için çalışma şeklinize göre kurallar oluşturan öğrenme yöntemini uygulayan Karışık E-posta ile en önemli iletilere odaklanın.
Belge işbirliği
Ekleri tek tıklamayla doğrudan OneDrive İş’e kaydedin ve Outlook Web App’ten dosya bağlantısını paylaşın.
Gruplar
Takımların çeşitli araçlarla tüm cihazlarda düzenli ve birlikte çalışmalarını sağlayan ve diğer kişilerin uzmanlıklarına dayalı olan Office 365 Grupları’yla işbirliğini kolaylaştırın.
Paylaşılan takvim ve kişiler
Toplantıları zamanlamak için takvimleri karşılaştırın ve paylaşılan takvimler, gruplar, genel adres listesi, dış kişiler, görevler, konferans odaları ve temsilci özellikleri gibi işbirliği özelliklerine erişin.
Outlook için üçüncü taraf uygulamalar
Üçüncü taraf uygulamalara hem Outlook hem de Outlook Web App için kolay eklenti erişimi sağlayan bir uzantı modeliyle, uygulamalar arasında geçiş yapmak için daha az zaman harcayın.
Güvenlik
Her posta kutusu, Exchange Online Protection aracılığıyla kötü amaçlı yazılımlara ve istenmeyen postaya karşı üstün bir korumaya sahip olur.
Yerinde Arşiv
Eski iletileri otomatik olarak Yerinde Arşiv’e taşıyarak, gelen kutunuzu temiz tutun.
Yerinde Saklama
Kullanıcıların birincil posta kutularından ve Yerinde Arşivlerinden silinmiş ve düzenlenmiş gelen kutusu öğelerini alıkoymak için Yerinde Saklama’yı kullanın.
-
Barındırılan sesli mesaj
Arama yanıtlama, arayarak bağlanılan kullanıcı arabirimi ve şirket otomatik santralı özelliklerinin sağlandığı barındırılan Birleşik Mesajlaşma hizmetlerinden yararlanın.
-
Veri kaybı önleme (DLP)
PII ve PCI gibi yasal düzenleme standartlarını temel alan ve derin bir içerik çözümlemesiyle gizli verileri tanımlamaya, izlemeye ve korumaya yardımcı olan yerleşik DLP ilkeleriyle gizli iş verilerini denetleyin.
-
Yerinde Saklama
Kullanıcıların birincil posta kutularından ve Yerinde Arşivlerinden silinmiş ve düzenlenmiş gelen kutusu öğelerini alıkoymak için Yerinde Saklama’yı kullanın.
-
$4/ay
(yıllık alımda)
$8/ay
(yıllık alımda)


Kontrol Sizde

Exchange; çözümünüzü benzersiz gereksinimlerinize uyarlar, iletişiminizin sürekli kullanılabilir durumda kalmasını sağlar ve bu arada da denetim sizin elinizde olur. Hem çevrimiçi hem de şirket içi tutulan posta kutularıyla bir gecede buluta geçin, şirket içinde dağıtın veya karma bir dağıtımı yönetin. Kolay kullanımlı, web tabanlı Exchange yönetim merkezinden beri kaybı önleme ve Office 365 Grupları gibi güçlü özellikleri yönetin. Rol tabanlı erişim, Exchange’i verimli bir şekilde yönetmenize ve görevlere temsilci atamanıza yardımcı olur. Exchange arşivleme, büyük posta kutuları ve bekletme ilkeleriyle, kullanıcılarınız önemli verileri tek bir yerde tutabilir, siz de depolama ve uyumluluk taleplerini denetim altına alabilirsiniz.

Herhangi bir cihazla daha fazlasını başarın

Exchange birden çok cihaz arasında iletişim hacmini artırmanıza ve ekip olarak daha verimli çalışmanıza yardımcı olarak daha üretken olmanızı sağlar. Alakalı ve önemli iletilere odaklanan ve çalışma şeklinize göre kurallar belirleyen bir posta kutusuyla daha fazlasını, daha kısa sürede yapabilirsiniz. Birlikte daha fazlasını yapmanız için ihtiyacınız olan kişileri, bilgileri ve araçları bağlayan Office 365 Grupları’yla işbirliğini kolaylaştırın ve geliştirin. Grup gelen kutusu, takvimi ve sohbetiyle ekipleriniz kendi düzenlemelerini yaparak işlerine devam edebilirler. OneDrive İş ile grupta dosya paylaşmak kolaydır; gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabilirsiniz ve bir dosya güncellendiğinde tüm ekip üyeleri otomatik olarak bilgilendirilir. iOS ve Android için Outlook uygulamasını veya Outlook Web App’i kullanarak cihazlarınızdan içeriklere, konuşmalara, görevlere ve planlara erişin.

Kuruluşunuzu koruyun

Exchange, şirket içi uyumluluğu ve yasal düzenleme uyumluluğunu basitleştirerek iş iletişimini ve gizli bilgileri korumaya yardımcı olur. Veri kaybını önleme özellikleri, derin içerik çözümlemesi yoluyla gizli verileri tanımlar, izler ve korur. Outlook’taki İlke İpuçları da gizli veriler gönderilmeden önce ilke ihlalleri konusunda kullanıcıları bilgilendirir. Uyumluluk sorumlularınız eBulma Merkezi’nden Yerinde eBulma’yı Exchange, SharePoint ve Skype Kurumsal için çalıştırarak kuruluş verilerinizi tanımlayabilir, ayrı tutabilir ve çözümleyebilir. Veriler hep aynı yerde kaldıklarından ayrı bir veri depolaması yönetmeniz gerekmez.

Canlı Destek
Kurumsal Talep Formu
X
Şirketinizdeki sunucuları buluta taşıyarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Sizi ziyaret etmemizi ister misiniz?