Kurumsal Bulut

İşinize odaklanmanızı sağlayacak tüm ürünler bir arada.

Neden MarkumKOBİ?

Şirket ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak ürünler tek pakette üstelik daha ucuz. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Kurumsal 1 Kurumsal 2 Kurumsal 3 Kurumsal 4
Alan Adı Tescil
com, .net, .org, com.tr uzantılarında paket limiti kadar yeni tescil
4 Adet 5 Adet 6 Adet 7 Adet
MultiSMART Bulut Sunucu
2 Core CPU 2 GB Ram 40+40 GB HDD ve 2 TB Trafik
Kurumsal Paylaşımsız 2
2 Core
CPU
2 GB
RAM
40+40 GB
HDD
Kurumsal Paylaşımsız 3
4 Core
CPU
4 GB
RAM
80+80 GB
HDD
Kurumsal Paylaşımsız 4
6 Core
CPU
6 GB
RAM
100+100GB
HDD
Kurumsal Paylaşımsız 5
8 Core
CPU
8 GB
RAM
150+150GB
HDD
MultiSMART Bulut E-Posta Sunucu
2 Core CPU 2 GB Ram 40+40 GB HDD ve 2 TB Trafik
Standart 2
2 Core
CPU
2 GB
RAM
60 GB
HDD
Standart 3
4 Core
CPU
2 GB
RAM
80 GB
HDD
Professional 2
2 Core
CPU
2 GB
RAM
60 GB
HDD
Professional 3
4 Core
CPU
2 GB
RAM
80 GB
HDD
MultiSMART Bulut Hosting
2Ghz CPU 512 MB Ram 10 GB Web Alanı ve Limitsiz Trafik özelliklerine varan hosting paketleri
Premium Standart
2 Ghz
CPU
512 MB
RAM
Premium İdeal
4 Ghz
CPU
1 GB
RAM
Premium Gold
6 Ghz
CPU
2 GB
RAM
Premium Gold
6 Ghz
CPU
2 GB
RAM
CloudSpace Mail
10 GB Depolama alanı, AntiSpam ve Antivirüs korumalı e-posta
100 Adet
10 GB E-Posta
200 Adet
10 GB E-Posta
300 Adet
10 GB E-Posta
500 Adet
10 GB E-Posta
SSL
Comodo Positive SSL ile web siteniz daha güvenli
2 Adet 3 Adet 4 Adet 5 Adet
Antivirüs
TrendMicro kişisel bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarınız için antivirüs
100 Adet 200 Adet 300 Adet 500 Adet
Mail Arşiv
Her e-posta adresiniz için 10 GB'a kadar arşiv hizmeti
100 Adet 200 Adet 300 Adet 500 Adet
AntiSpam Gateway
Spam ve virüslü e-postalara son
2 Adet 2 Adet 2 Adet 2 Adet
E-Posta SSL
E-Posta trafiğinizi kullanıcı düzeyinde daha güvenli ve daha prestijli
2 Adet 2 Adet 2 Adet 2 Adet
Markum Drive
Gerekli dosyalarınız her zaman bulutta yanınızda
100 GB 200 GB 300 GB 500 GB
Uzaktan Destek
Uzman destek ekibimizle size özel destek
5 Dakika 5 Dakika 15 Dakika 20 Dakika
$124/ay
(yıllık alımda)
$190/ay
(yıllık alımda)
$249/ay
(yıllık alımda)
$299/ay
(yıllık alımda)


MultiSMART Cloud Server Platformu

Akıllı Cloud Server platformu ile, tüm sunucu işlemleriniz tek panelde.

MultiSMART Cloud Server Platform; sunucunuzu tek bir panelden yönetmenizi sağlayan, dilerseniz Windows dilerseniz Linux işletim sistemi kurarak kullanabileceğiniz, tekrar kurulum ücretine gerek kalmadan, MultiSMART Panel üzerinden dilediğiniz zaman sunucunuzun işletim sistemini değiştirebileceğiniz, bu değişikligi yaparken dilerseniz Markum.net Sistem Uzmanları tarafından hazırlanmış stabil sunucu şablonlarımızı kullanabileceğiniz ya da dilerseniz işletim sistemi dağıtımının imaji ile MultiSMART Panel üzerinden kendi isteğinize göre yapılandırabileceğiniz bir yapı sağlar.

Kurumsal Mail Server Çözümü

Kurumsal e-mail hesaplarınız için, anahtar teslimi çözüm.

Markum & MailEnable işbirliği ile, alan adlarınız için sadece size özel yapılandırılmış mail sunucunuza çok uygun fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz. Kurumsal Mail Server; tamamen anahtar teslimi bir sunucu çözümüdür. Mail sunucusu sadece sizin alan adlarınıza özel, sizin ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır.

MultiSMART Cloud Hosting Platform

Akıllı hosting platformu ile, tüm hosting bileşenleri tek panelde.

MultiSMART Cloud Hosting Platform; farklı lokasyonda bulunan yüzlerce sunucunun servislerini tek platformdan kullanmanızı sağlayan yeni nesil bir bulut çözümüdür. MultiSMART Cloud Hosting Platform ile birbirinden farklı yapıdaki (Windows/Linux) sunucuları ihtiyaçlarınız için en optimum düzeyde kullanabilirsiniz. MultiSMART Cloud Hosting Platform ile web siteniz farklı bir yapıda, e-mailleriniz farklı bir yapıda hatta her subdomain farklı farklı yapılarda çalışabilir. Web uygulamalarınız, veritabanınız ve e-mailleriniz için her zaman en mükemmel seçimleri yapmanıza olanak sağlar.

Kurumsal E-Mail Deneyimi

Yeni nesil bulut mail çözümleri

CloudSpace Mail yeni nesil bir bulut mail sistemidir. CloudSpace Mail Markum.net tarafından işletmeler için özel olarak geliştirilmiş bir bulut mail servisidir. CloudSpace Mail ile işletmenizin ihtiyacı olan mail performansına Webmail, Outlook, mobil ve tablet cihazlarınız üzerinden erişebilirsiniz. CloudSpace Mail size yüksek kullanıcı deneyimi sunar.

Websiteniz Daha Güvenli

SSL ile kendinizi güvende hissedin

SSL İnternet Ağı üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile çalışan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL Sertifikası; web sitenizde HTTPS:// protokolünü kullanarak ziyaretçi ile sunucu arasındaki veri akışının şifrelenmesini sağlar. SSL Sertifikası; veri transferi esnasında kötü niyetli kullanıcıların web üzerinden gönderilen şifre vb. önemli bilgilerinize ulaşmasını engeller.

Trend Micro Maximum Security 10

Kapsamlı web koruması

Çevrimiçi olarak güvenli şekilde hareket edebilmeniz için, Trend Micro™ Maximum Security 10 size kapsamlı, çoklu cihaz koruması ve gizlilik sağlar. Virüslerden korur, Tehlikeli web sitelerini engeller, Sosyal medyada gizliliğinizi korur, Çocukların çevrimiçi güvenliğini sağlar, Android ve iOS mobil cihazların güvenliğini, sağlar Kimlik bilgileri hırsızlığına karşı koruma sağlar

MultiSMART AntiSpam Gateway

SPAM ve Virüslü Maillere Son!

Akıllı Antispam filtresi onlarca farklı dillerdeki spam kelimelerini algılayarak gelen spamların %90'ını engellemektedir. Anti-spam motoru spam ataklarını veri tabanınnda tutarak yeni gelebilecek spamlar için de etkilidir. Mesaj gövdesinindeki kriptolu mesajardaki spamları da tespit etmektedir. Gelişmiş antispam&antivirus motoru sayesinde şifre çalmayı amaçlayan eklentileri engelleyerek bankacılık ve telekomünikasyon gibi önemli bilgilerinizin çalınmasını önlemektedir. Güncel virüs ve pishing algılama teknolojisi ile tüm mailler anlık olarak taranmakta ve virüslü mailler engellenmektedir. Otomatik karantina sistemi ile spamları temizlemek ve virüslerle başetmek durumunda kalmazsınız. Zamanınızı daha değerli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Canlı Destek