Anında Kayıt

Markum.net'ten satın aldığınız domainler online olarak anında kayıt edilir ve satın aldığınız domainlerle ilgili bilgiler e-mailinize gönderilir.

Online Yönetim

Markum.net'te yer alan domainlerinizi ve 15 adetten fazla ücretsiz domain servisini online olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Toplu Domain Güncelleme

Yenileme, Domain Sahibi Bilgileri, DNS, Domain Kilidi, Whois Bilgilerinin Gizlenmesi ve NameServer gibi pek çok işlemi birden fazla alan adı için uygulayabilirsiniz.

Ücretsiz 1 GB E-Mail

Ad ve Soyad (ör:adsoyad.com.tr) kullanarak satın aldığınız com.tr, biz.tr ve info.tr uzantılı alan adlarında 1 GB kotalı mail hesabınız ücretsiz. E-mail hesabınızı panelinizden oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Whois Gizleme

Whois gizleme özelliği sayesinde domain kayıt bilgilerinizi istediğiniz zaman gizleyebilir veya aktifleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Domain Kilitleme

Domain kilidi domainlerin transfer işlemlerini engellemek amacıyla kullanılan bir özelliktir. Domain adresinizi istediğiniz zaman online olarak anında kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz İç Transfer

Markum.net'te bulunan domainizi herhangi bir Markum.net kullanıcısına domain iç transfer özelliği sayesinde kolayca transfer edebilirsiniz.

Ücretsiz Domain Yönlendirme

Domain yönlendirme özelliğiyle domaininizi başka bir URL'ye yönlendirebilirsiniz.İsterseniz maskeleme yöntemiyle yönlendirdiğiniz domain adresini gizleyebilirsiniz.
Bu hizmet Markum.net DNS(dns1.markum.net, dns2.markum.net) sunucularına yönlendirilmiş tüm alan adları için kullanılabilir.

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası

Hosting hizmeti satın almadan domaininiz için ücretsiz "Yapım Aşamasında" sayfası oluşturabilirsiniz. Yapım aşamasında sayfası için 1 sayfalık içeriği HTML editör yardımıyla oluşturabilirsiniz.
Bu hizmet Markum.net DNS(dns1.markum.net, dns2.markum.net) sunucularına yönlendirilmiş tüm alan adları için kullanılabilir.

Ücretsiz DNS Hizmeti

Domainlerinizin DNS işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS dosyanıza A, NS, MX, PTR, CNAME, TXT gibi sınırsız DNS tanımlaması kaydedebilirsiniz.
Bu hizmet Markum.net DNS(dns1.markum.net, dns2.markum.net) sunucularına yönlendirilmiş tüm alan adları için kullanılabilir.

Name Server (NS) Oluşturma

Domainleriniz için çok sayıda Name Server (NS) tanımlayabilir, anında güncelleme yapabilirsiniz.

Yardım Sayfası

Markum.net domain yardım sayfasından domainler ile ilgili birçok bilgiye ulaşıp sizler için hazırladığımız dökümanları okuyarak yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz 7/24 Destek

Markum.net üzerinden satın aldığınız domain adresi ile ilgili TR tescil işlemleri, DNS işlemleri, tescil işlemleri, yenileme işlemleri, silme talebi, transfer işlemleri, domain sahibi bilgi güncelleme alanlarında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Canlı Destek