Standart Cloud VDS

MultiSMART Standart Cloud Server alt yapısı Dell Poweredge serisi sunucular ve 6Gbps Sas arayüzüne sahip 3,5 inch 7200 rpm diskler üzerinde Raid6 mimarisi ile yapılandırılmıştır.
Böylelikle veri güvenliği sağlanan, disk kapasitesi yüksek bulut sunucular müşterilerimize sağlanmıştır.
Grafikte Standart Cloud VDS 3 hizmetimiz ile rastgele yapılan okuma yazma test sonuçları bulunmaktadır. MultiSMART Standart Cloud VDS müşterilerimize düşük maliyetli, yüksek disk alanına sahip bulut sunucular sağlamaktadır.

Standart Cloud Server paketlerini incelemek için tıklayınız.

Enterprise Cloud VDS

MultiSMART Enterprise Cloud Server alt yapısı Dell Poweredge serisi sunucular ve 6Gbps Sas arayüzüne sahip 3,5 inch 15000 rpm diskler üzerinde Raid6 mimarisi ile yapılandırılmıştır. Böylelikle veri güvenliği sağlanan, okuma hızı yüksek bulut sunucular müşterilerimize sağlanmıştır.
Grafikte Enterprise Cloud VDS 3 hizmetimiz ile rastgele yapılan okuma yazma test sonuçları bulunmaktadır. MultiSMART Enterprise Cloud VDS müşterilerimize uygun maliyetli, yüksek disk alanına sahip bulut sunucular sağlamaktadır.

Enterprise Cloud Server paketlerini incelemek için tıklayınız.

Premium SSD Cloud VDS

MultiSMART SSD Premium Cloud Server alt yapısı Supermicro SuperServer serisi sunucular ve 6Gbps Sas arayüzüne sahip 2,5 inch SSD diskler üzerinde Raid60 mimarisi ile yapılandırılmıştır. Böylelikle veri güvenliği sağlanan, okuma hızı çok yüksek bulut sunucular müşterilerimize sağlanmıştır.
Grafikte SSD Premium Cloud VDS 5 hizmetimiz ile rastgele yapılan okuma yazma test sonuçları bulunmaktadır. MultiSMART SSD Premium Cloud VDS sizlere yüksek hız kapasitesine sahip bulut sunucular sağlamaktadır.

Premium SSD Cloud Server paketlerini incelemek için tıklayınız.
Canlı Destek