Dijital Dünyada Yer Alın

İsminizi markalaştırın.

Sosyal medya ile büyüyen dijital dünyada doğru ekipmanlarla yer almak kişisel kariyerinizde size büyük fayda sağlayacaktır. Adsoyad.com.tr domain adresleri sadece TC kimlik numarası ile satın alabileceğiniz sadece size rezerve edilen belge gerektirmeyen domain adresleridir. Adsoyad.com.tr domain adresiniz ile dijital dünyaya açılın. Google dostu,dünyanın en çok kullanılan en kolay içerik yönetim sistemi olan Wordpress sayesinde dijital dünyada hemen yayına başlayın.

Size Özel Domain Adresi

AdSoyad.com.tr

Tescil için TC Kimlik Numarasının beyanı yeterlidir. Belge gerektirmez; bu nedenle "ilk gelen alır" kuralı geçerlidir. Ortak olan onbinlerce, yüzbinlerce ad ve soyadı arasında isminizle internette yer alabilmek için acele edin!

Wordpress ile Dünyaya Açılın

Blog Yayıncısı Olun

Wordpress dünyanın en fazla tercih edilen ücretsiz blog yazılımıdır. Blog yayıncısı olarak makalelelerinizi,araştırmalarınızı, incelemelerinizi, eleştirilerinizi v.b. sosyal medya vasıtasıyla dünya ile paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yer Alın

Mail ve datalarınızı korur.

Adsoyad.com.tr ve Wordpress altyapısı ile birlikte yer alacağınız internet dünyasında blogunuz ile hemen yayına başlayabilirsiniz. İyi bir yayın stratejisi ile sosyal medya yayıncısı olup

Wordpres Nedir?

Wordpress dünyada en fazla kullanılan ücretsiz açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir. Alexa'nın Ağustos 2011 istatistiklerine göre dünyada kullanılan en iyi 1 milyon web sitesinin % 16.7'si Wordpress kullanmaktadır.Wordpress bloggerların en fazla tercih ettiği blog yazılımıdır. Kişisel markalaşmanız için Wordpress'i kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Wordpress kurulumu ücretsiz olarak Markum.net tarafından yapılmaktadır.

Adsoyad.com.tr Neden Önemli?

Adsoyad.com.tr sadece TC kimlik numaranız ile alabileceğiniz size özel kişisel domain adresidir. Aynı isim veya soyismi kullanan birçok kişi arasından sıyrılarak kişisel domain adresinizi hemen tescil edip kullanabilirsiniz. Size ait olan kişisel domain adresiniz ile birlikte Google aramalarında çıkarak yaptığınız çalışmalarınızı, ürettiğiniz içerikleri ön plana çıkartabilirsiniz.

Sunucu Altyapısı

Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısı ve Centos işletim sistemi kullanmaktadır. Linux Hosting Sunucuları, VMware / Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır.

Türkçe cPanel

Linux hosting yönetimi kullanılan en popüler sistem olan cPanel ile mükemmel Linux Hosting deneyimi yaşayabilirsniz. Ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetimsel işlemleri panelinizden kolayca yapabilirsiniz.

Frappé Özelliği

Resmi içeceğimiz olan Frappé soğuk içilen bir kahve çeşitidir. Bardağın içine 2 kaşık Frappé kahvesi ve şeker koyduktan sonra iyice çalkalanır. Köpük bardağın üstüne dökülerek servis edilir. Frappé'yi tatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz :)

Güvenlik Özellikleri

Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır.

Para İade Garantisi

CloudSpace Mail altyapısıyla webmail üzerinden gönderdiğiniz resim dosyaları önizlerken kullanıcı arayüzü zengin gelişmiş deneyim sunar. Aynı zamanda çoklu gelen resimleri slideshow olarakda görüntüleyebilirsiniz.

7/24 Hizmet

Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır.Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir.Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır.

Canlı Destek