?

Markum.net E-Ticaret Çözümleri Nedir?

Markum.net e-ticaret çözümleri ile Windows üzerinde çalışan Proticaret veya Linux üzerinde çalışan Prestashop e-ticaret çözümü olmak üzere istediğiniz platformu seçerek CloudSpace teknolojisiyle çalışan ücretsiz e-ticaret çözümüne sahip olabilirsiniz.

?

Hangi yazılımı tercih etmeliyim?

Markum.net e-ticaret çözümleri Windows ve Linux tabanlı olmak üzere 2 farklı open source yazılım seçeneği sunmaktadır. Detaylı özellikleri inceleyerek size en uygun olan e-ticaret çözümünü tercih edebilirsiniz.

?

Hangi hosting paketini tercih etmeliyim?

Her e-ticaret çözümü için 3 adet hosting paketi geliştirilmiştir. E-ticaret sitenize ekleyeceğiniz ürün sayısı ve kullanacağınız e-mail sayısına göre size en uygun hosting paketini seçebilirsiniz.

?

E- ticaret Çözümünün Kurulumu Ücretsiz mi?

Seçtiğiniz e-ticaret çözümünün kurulumu tamamen ücretsizdir. Kurulum markum.net sistem mühendisleri tarafından profesyonelce yapılamaktadır.

?

Markum.net E-ticaret Çözümünü satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Markum.net e-ticaret çözümünü satın aldıktan sonra kullanmak istediğiniz domaini ticket açarak belirtebilirsiniz. Ücretsiz kurulum markum.net sistem mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

?

E-ticaret yazılımın desteği verilmekte midir?

Markum.net e-ticaret çözümünde open source e-ticaret yazılımları kullanıldığından Markum.net e-ticaret yazılım desteği telefon, mail veya ticket üzerinden kesinlikle verilmemektedir.

?

Proticaret e-ticaret yazılımının desteğini nereden alabilirim?

Proticaret e-ticaret yazılımının desteğini Proticaret bilgi bankasından yazılı ve görsel olarak alabilir veya Proticaret TV sayesinde eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

?

Prestashop e-ticaret yazılımının desteğini nereden alabilirim?

Prestashop e-ticaret yazılımın desteğini Türkçe ve yabancı forum sitelerinden alabilirsiniz.

?

İkinci yıl e-ticaret yazılımı için ücret ödeyecek miyim?

Markum.net e-ticaret çözümünde kullanılan yazılımlar open source olduğundan ömür boyu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

?

Proticaret nedir?

ASP.net tabanlı %100 yerli bir e-ticaret yazılımı olan Proticaret dinamik ve güçlü bir altyapıya sahiptir. Türk ticaret mevzuatına tam uygun yapısıyla birlikte tasarım ve özellik olarak gelişmiştir. İş ortakları ile kolay XML entegrasyonuna olanak sağlayan Proticaret sayesinde tüm kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz.

?

Prestashop Nedir?

2011 yılının en iyi open source e-ticaret yazılımı seçilen ve bugüne kadar 1.750.000'den fazla indirilen Prestashop'ın dünya üzerinde 115.000 kullanıcısı vardır. Hızlı kurulum ve modül altyapısı sayesinde Prestashop kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modülleri sayesinde e-ticaret sitenizi kolayce geliştirebilirsiniz.

?

Open Source Nedir?

Açık kaynak yazılım veya açık kaynaklı yazılım veya kaynağı açık yazılım, kaynak kodu isteyen herkese açık olan yazılımlardır. Bu tür yazılımların ayırt edici özelliği kullanıcıya yazılımı değiştirme özgürlüğü sağlamasıdır. Açık kaynak kodlu yazılımlar, uyarlanabilir, sağlam, hızlı ve güvenlidir. Açık kaynak kod dünyası, yeni bir yazılım üretme biçimi, yeni iş modelleri sunmaktadır. Dünyanın her tarafından bilişim uzmanlarınca imece yöntemi ile endüstri standartlarında geliştirilen açık kaynak kod yazılımları, insanlığın ortak malıdır.

Canlı Destek