Linux Reseller Hosting
İki platform tek fiyat şimdi Markum.net'te

Markum.net Linux Bayi Hosting Platformu en popüler hosting yönetim paneli olan cPanel ile yönetilmektedir. cPanel ile Linux bileşenlerini kolay ve kusursuz yönetmeyi keşfedebilirsiniz! Tüm reseller paketleri +Windows seçeneğiyle aynı kaynaklardan bir adet Windows Reseller Hosting hediyelidir!
  • Türkçe cPanel arayüzü
  • Apache2 ile mükemmel web server deneyimi
  • PHP5 ve MySQL5 ile yüksek performans
  • Tüm popüler PHP uygulamaları için %100 uyumluluk
  • Zend, ionCube, Crontab desteği
  • 3 Farklı Webmail arayüzü
  • Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi
  • Periyodik Yedekleme Hizmet

 
Web Alanı 10 GB 20 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Aylık Bant Genişliği 250 GB 400 GB 500 GB 750 GB 1000 GB
Linux Host 10 Domain 20 Domain 30 Domain 50 Domain Limitsiz
Windows Host Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Limitsiz
Alt Domain 30 Adet 50 Adet 60 Adet 150 Adet Limitsiz
MySQL Database 100MB* 10 Adet 20 Adet 30 Adet 75 Adet Limitsiz
FTP Hesabı 10 Adet 20 Adet 30 Adet 50 Adet Limitsiz
Domain Yönlendirme Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
DNS Yönetimi

Site İstatistikleri
HOSTİNG WEBMASTER 1 WEBMASTER 2 EKO STANDART GOLD
PHP 4 / PHP 5
Zend
ionCube
PhpMyAdmin
Şifre Korumalı Klasör
Hata Sayfaları Düzenleme
MAİL WEBMASTER 1 WEBMASTER 2 EKO STANDART GOLD
POP/SMTP/IMAP
Mail Hesabı 400 Adet 600 Adet 1000 Adet 1500 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 1 GB 1 GB
Webmail
Anti-Spam
Anti Virüs
E-Mail Yönlendirme
Otomatik Cevaplayıcı

İki Platform TEK FİYAT! Apache 2.0 & PHP5
Linux Bayi Hosting platformu şimdi +Windows seçeneğiyle tek fiyata aynı paketten 1 adet Windows Reseller Hosting hediyeli. Webmaster1 paketi ile 10 web sitenizi Linux, 10 web sitenizi de Windows platformunda host edebilirsiniz. Apache 2.0 ve cPanel ile mükemmel PHP deneyimi yaşayabilirsiniz. Linux Hosting Zend, ionCube, Crontab gibi uygulamaları desteklemektedir.
Türkçe cPanel %100 CMS Uyumlu
Linux hosting yönetimi kullanılan en popüler sistem olan cPanel ile mükemmel Linux Hosting deneyimi yaşayabilirsniz.. Ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetimsel işlemleri panelinizden kolayca yapabilirsiniz. Markum.net Linux hosting paketleri, PHP programlama dili ve MySQL ile çalışan Wordpress, Joomla, Drupal, PHP-Nuke, PHPbb, MKPortal, SMF ve benzeri PHP tabanlı uygulamalar için en mükemmel deneyim sunmaktadır.
e-Ticaret Uyumlu Gelişmiş İstatistik
Markum.net Kurumsal Linux Hosting paketleri, PHP programlama dili ve MySQL ile çalışan Prestashop, Magento, OsCommerce, OpenCart ve benzeri dünyaca ünlü open source e-ticaret uygulamaları için mükemmel deneyim sunmaktadır. cPanel ile birlikte gelen istatistik bileşenleri ile, web sitenizin günlük, haftalık veya aylık istatistiklerini takip edebilir, kaynak kullanım raporları ile ilgili detaylı istatistik alabilirsiniz.
Mailserver & Webmail Mobil & Tablet Uyumlu
cPanel, özelleştirilebilir spam listeleri, gelişmiş antispam özellikleri sayesinde yüksek spam koruması ile birlikte 3 farklı Webmail arayüzü ile web tabanlı mail erişimi için de mükemmel imkanlar sunmaktadır. Maillerinize iPhone, iPad ,Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 ayarlarınız için yardım sayfalarımızda bilgi bulabilirsiniz.
Sunucu Altyapısı Yedekleme Hizmeti
Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısı ve Centos işletim sistemi kullanmaktadır. Linux Hosting Sunucuları VMware / Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır. Web ve SQL yedekleriniz düzenli aralıklarla alınmaktadır. cPanel üzerinden yedekleme (Backup) özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman web ve SQL yedeğinizi alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Güvenlik Özellikleri Para İade Garantisi
Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır. Markum.net'teki tüm hosting paketlerinin koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
7/24 Hizmet Markum Frappé Özelliği
Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır. Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir. Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır. Resmi içeceğimiz olan Frappé soğuk içilen bir kahve çeşitidir. Bardağın içine 2 kaşık Frappé kahvesi ve şeker koyduktan sonra iyice çalkalanır. Köpük bardağın üstüne dökülerek servis edilir.
Frappé'yi tatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz :)
Açıklama  
     
  * Fiyatlarımız KDV hariçtir, KDV dahil fiyatı görmek için "Satın Al" butonuna basınız.
* Tüm hosting paketlerinde 15 gün ücret iade garantisi vardır.
* Sistem kaynakları paylaşımlı kullanır. Bir web sitesi anlık %10-%50 aralığında kaynak kullanabilir. Ancak bu kullanım sürekli hale gelirse, web sitesinin paylaşımlı sunucularımızda barındırılması mümkün olmaz. Bu durumda kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanılabilir.
* Tüm hizmetlerimiz hizmet sözleşmesinde belirlenen kurallar çerçevesinde verilmektedir, hizmet sözleşmesi için tıklayınız .
 
Canlı Destek