Windows Bayi Hosting

İki platform tek fiyat şimdi Markum.net'te

Windows Bayi Hosting platformu ile Microsoft'un en güncel hosting bileşenlerini keşfedin! Tüm bayi paketleri +Linux seçeneğiyle aynı kaynaklardan bir adet Linux Rerseller Hosting hediyelidir!

  • Windows 2008 IIS7 ile gelen mükemmel web server özellikleri ile
    ASP, ASP.NET ve PHP deneyimini aynı platformda.
  • ASP.NET 2.0, ASP.Net 4.0, MVC3, MVC4 ve klasik ASP Desteği
  • Mükemmel PHP5 Deneyimi
  • Aynı platformda MySQL5, MSSQL ve Microsoft Access Veritabanı
  • Hosting sunucularından bağımsız yapılandırılmış Özel Mail Serverlarla Mobil ve Tablet uyumlu mükemmel Mail Hosting deneyimi.
  • Türkçe WebsitePanel ve Türkçe Webmail
  • Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi
  • Periyodik Yedekleme Hizmeti

 
Web Alanı 10 GB 20 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Aylık Bant Genişliği 250 GB 400 GB 500 GB 750 GB 1000 GB
Windows Host 10 Domain 20 Domain 30 Domain 50 Domain Limitsiz
Linux Host Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Limitsiz
Alt Domain 30 Adet 50 Adet 60 Adet 150 Adet Limitsiz
MySQL Database 100MB* 10 Adet 20 Adet 30 Adet 75 Adet Limitsiz
MS SQL Database Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel 20 Adet 20 MB
FTP Hesabı 10 Adet 20 Adet 30 Adet 50 Adet Limitsiz
Domain Yönlendirme Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
DNS Yönetimi

Site İstatistikleri
HOSTİNG WEBMASTER 1 WEBMASTER 2 EKO STANDART GOLD
ASP
ASP.Net 2.0 / 4.0
PHP4 / PHP5
Zend
ionCube
PhpMyAdmin
Şifre Korumalı Klasör
Hata Sayfaları Düzenleme
MAİL WEBMASTER 1 WEBMASTER 2 EKO STANDART GOLD
POP/SMTP/IMAP
Mail Hesabı 400 Adet 600 Adet 1000 Adet 1500 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 1 GB 1 GB
Webmail
Anti-Spam
Anti Virüs
E-Mail Yönlendirme
Otomatik Cevaplayıcı

İki Platform TEK FİYAT! IIS 7.5 ile ASP.NET & PHP
Windows Bayi Hosting platformu şimdi +Linux seçeneğiyle tek fiyata aynı paketten 1 adet Linux Reseller Hosting hediyeli. Webmaster1 paketi ile 10 web sitenizi Windows, 10 web sitenizi de Linux platformunda host edebilirsiniz. 2008 Server ve IIS 7.5 ile mükemmel ASP. NET ve PHP5 deneyimi yaşayabilirsiniz. MVC3 ve MVC4 gibi Microsoft Windows Hosting platformunun güncel teknolojilerini kullanabilirsiniz.
%100 Uyumlu Türkçe WebsitePanel
Tüm Windows hosting paketleri, Wordpress, Joomla, Drupal, OsCommerce, PHP-Nuke ve benzeri PHP, ASP veya ASP.NET tabanlı uygulamalar için %100 uyumludur. WebsitePanel; Microsoft'un katkılarıyla geliştirilen mükemmel bir Windows Server Hosting yönetim panelidir. Microsoft Server platformu ve pek çok 3. parti yazılımını yönetebilmektedir. WebsitePanel Markum.net'in katkılarıyla Türkçeleştirilmiştir.
Stabil Mail Mobil & Tablet Uyumlu
Markum.net altyapısını kullanan her hosting paketi için oluşturulan mail hesapları hosting serverlarından bağımsız Özel Mail Serverlarda tutulur. Bu sistem sayesinde mailleriniz yüksek performanslı, stabil, güvenli ve daha hızlı çalışır. Maillerinize iPhone, iPad ,Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 ayarlarınız için yardım sayfalarımızda bilgi bulabilirsiniz.
Sunucu Altyapısı Yedekleme Hizmeti
Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısını kullanmaktadır. Windows Hosting Sunucuları, Microsoft Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır. Web ve SQL yedekleriniz düzenli aralıklarla alınmaktadır. WebsitePanel üzerinden yedekleme (Backup) özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman web ve SQL yedeğinizi alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Güvenlik Özellikleri Para İade Garantisi
Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır. Markum.net'teki tüm hosting paketlerinin koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
7/24 Hizmet Markum Frappé Özelliği
Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır. Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir. Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır. Resmi içeceğimiz olan Frappé soğuk içilen bir kahve çeşitidir. Bardağın içine 2 kaşık Frappé kahvesi ve şeker koyduktan sonra iyice çalkalanır. Köpük bardağın üstüne dökülerek servis edilir.
Frappé'yi tatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz :)
Açıklama  
     
  * Fiyatlarımız KDV hariçtir, KDV dahil fiyatı görmek için "Satın Al" butonuna basınız.
* Tüm hosting paketlerinde 15 gün ücret iade garantisi vardır.
* Sistem kaynakları paylaşımlı kullanır. Bir web sitesi anlık %10-%50 aralığında kaynak kullanabilir. Ancak bu kullanım sürekli hale gelirse, web sitesinin paylaşımlı sunucularımızda barındırılması mümkün olmaz. Bu durumda kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanılabilir.
* Tüm hizmetlerimiz hizmet sözleşmesinde belirlenen kurallar çerçevesinde verilmektedir, hizmet sözleşmesi için tıklayınız .
 
Canlı Destek