Markum.net, 24 Mayıs 2000 yılından beri kurumsal ve bireysel olarak alan adı tescili, alan barındırma ve dinamik internet siteleri çözümlerinde hizmet vermektedir.

Konusunda uzmanlaşmış her geçen gün büyüyen kadrosu ve farklı konulardaki onlarca çözüm ortağıyla yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüksek güvenliğe sahip internet hizmetini en uygun fiyata sunmak için çalışıyor.

Markum.net, her ticari işletme gibi varlığını sürdürme amaçlı ticari kaygılar güden ancak bu ticari kaygıları vizyon ve misyonuyla şekillendirerek görece kârlı bile olsa sadece uzmanlaştığı alanlarda hizmet verme anlayışını ilke edinmiştir.

Geride bırakılan 8 yılda bu anlayıştan asla taviz verilmeden onbinlerce alan adı tescili yapılmış, binlerce site barındırılmış ve yine binlerce dinamik internet sitesi uygulamasıyla hazırlanmış ve yönetilmiştir.

Bugün Markum.net, ülkemizin en yeni sektörü internet hizmetlerinde en eski geçmişe sahip olan, en fazla alan tescili, alan barındırma ve dinamik internet sitesi hizmeti veren lider kuruluşlardan birisidir.     Canlı Destek