Tam zamanlı çalışabilcek, alanında deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

Kariyer hedeflerinize uygun pozisyonlar için CV'lerinizi 'e göndermenizi bekliyoruz.

Markum.net, 2000 yılından beri kurumsal ve bireysel internet hizmetleri vererek, Alan Adı Tescili ve Hosting çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

Markum,net, konusunda uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağı ve farklı konulardaki onlarca çözüm ortağıyla yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüksek güvenliğe sahip internet hizmetini en uygun fiyata sunmak için çalışarak geride bırakılan 15 yılda bu anlayıştan asla taviz vermeyerek uzmanlığının verdiği güçle hizmet kalitesini hep yükseltmiştir.

Markum.net ayrıca Türkiye'de internet hizmetlerinde en köklü geçmişe sahip, en fazla alan adı tescili, web barındırma hizmet vermiş lider kuruluşlardan olup 40.000+ müşterisi ile onbinlerce alan adına hizmet vermektedir.

Son güncelleme: 25.12.2017

Pozisyon İş Tanımı Pozisyon İş Adresi
LINUX SİSTEM UZMANI
Güncelleme:
25.12.2017

Markum.net, 2000 yılından beri Alan Adı Tescili, Web Hosting ve Sunucu Barındırma çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Markum,net, konusunda uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağı ve farklı konulardaki onlarca çözüm ortağıyla yüksek kalitede hizmet üreterek, 15 yıldır hizmet kalitesini hep yükseltmiştir. Markum.net ayrıca Türkiye'de internet hizmetlerinde en köklü geçmişe sahip, en fazla alan adı tescili, web barındırma hizmeti vermiş lider kuruluşlardan olup, 40.000+ müşterisi ile on binlerce alan adına hizmet vermektedir. Markum.net olarak aşağıdaki niteliklere uygun Linux Sistem Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler :

Tercihen üniversitelerin ilgili (Bilgisayar programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği gibi) bölümlerinden mezun,

Linux sunucu sistemlerinin kurulumu, optimizasyonu, yönetimi, yapılandırılması ve bakımı konularında deneyimli,

Tercihen hosting sektörünü tanıyan ve benzer pozisyonda çalışmış, hosting servislerini (FTP, DNS, HTTP, SQL, EMAIL gibi) kurabilecek ve yönetebilecek,

Cpanel, Plesk gibi paneller hakkında bilgi sahibi,

Hyper-v, Vmware ve Kvm gibi sanallaştırma teknolojilerini hakkında bilgi sahibi,

Araştırma, inceleme ve geliştirme süreçleri açısından yeterli İngilizce bilgisine sahip,

Tercihen kurumsal yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, ticket sisteminde çalışmış, yazışması düzgün olan,

Müşteri ilişkilerinde başarılı,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,

34 yaşını aşmamış,

Altunizade’ye ulaşım sorunu olmayan.

İş Tanımı :

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerin planlanmasını, yönetilmesini, geliştirilmesini sağlayacak, İlgili olduğu alanda ürün geliştirmelerinde destek olabilecek, araştırma ve raporlamalarıyla aktif olarak iş geliştirmeye katılım sağlayacak, İlgili olduğu alanda, alanıyla ilgili eğitimleri verebilecek, ilgili eğitimleri sunum, raporlama ve dökümante ederek disiplinli bir şekilde takip edebilecek, Gerekli hallerde sorumlu olduğu alan ile ilgili her zaman müdahale edebilecek, Linux Sistem Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Mesai:
Tam zamanlı

1 Altunizade
/Üsküdar

Pozisyon İş Tanımı Pozisyon İş Adresi
SATIŞ TEMSİLCİSİ
Güncelleme:
25.12.2017

Markum.net, 2000 yılından beri Alan Adı Tescili, Web Hosting ve Sunucu Barındırma çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Markum,net, konusunda uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağı ve farklı konulardaki onlarca çözüm ortağıyla yüksek kalitede hizmet üreterek, 15 yıldır hizmet kalitesini hep yükseltmiştir. Markum.net ayrıca Türkiye'de internet hizmetlerinde en köklü geçişe sahip, en fazla alan adı tescili, web barındırma hizmet vermiş lider kuruluşlardan olup, 40.000+ müşterisi ile on binlerce alan adına hizmet vermektedir. Telefon ve ticket sistemi üzerinden gelen satış çağrılarını karşılayan ekibimizin, kurumsal hedefler doğrultusunda yönetiminden sorumlu olacak takım temsilcisi arıyoruz.

Aranan Nitelikler :

Çağrı Merkezlerinin Satış departmanında çalışmış

Özellikle Outbound Satış alanında deneyimli, Tercihen bilişim sektöründe satış tecrübesine de sahip, Temsil kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın,

Satış Temsilcisi arıyoruz.

Mesai:
Tam zamanlı

2 Altunizade
/Üsküdar

Pozisyon İş Tanımı Pozisyon İş Adresi
SATIŞ TAKIM LİDERİ
Güncelleme:
25.12.2017

Markum.net, 2000 yılından beri Alan Adı Tescili, Web Hosting ve Sunucu Barındırma çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

Markum,net, konusunda uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağı ve farklı konulardaki onlarca çözüm ortağıyla yüksek kalitede hizmet üreterek, 15 yıldır hizmet kalitesini hep yükseltmiştir.

Markum.net ayrıca Türkiye'de internet hizmetlerinde en köklü geçişe sahip, en fazla alan adı tescili, web barındırma hizmet vermiş lider kuruluşlardan olup, 40.000+ müşterisi ile on binlerce alan adına hizmet vermektedir.

Telefon ve ticket sistemi üzerinden gelen satış çağrılarını karşılayan ekibimizin, kurumsal hedefler doğrultusunda yönetiminden sorumlu olacak takım lideri arıyoruz.

Aranan Nitelikler :

Satış alanında deneyimli,

Tercihen bilişim sektöründe satış pozisyonlarında çalışmış,

Temsil kabiliyeti yüksek,

Takım liderliği tecrübesine sahip,

Bilgi ve tecrübesi ile ekibine pozitif katkı sunup, çağrı karşılama kalitesini yükselterek, ekibini hedefler doğrultusunda yönetebilecek, Planlı ve organizasyon yeteneğine sahip,

Takım lideri arıyoruz.

İş Tanımı :

Telefon ve ticket sistemi üzerinden gelen satış çağrılarını karşılayan ekibimizin, kurumsal hedefler doğrultusunda yönetiminden sorumlu olacak takım lideri arıyoruz.

Mesai:
Tam zamanlı


1 Altunizade
/Üsküdar

Pozisyon İş Tanımı Pozisyon İş Adresi
Web Hosting Uzmanı

Güncelleme:
25.12.2017

Markum.net olarak sektördeki hedeflerimizi gerçekleştirmek için, Webhosting sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler :

 • Hosting sektörünü tanıyan ve benzer pozisyonda çalışmış,

 • Windows veya Linux sistemlerde deneyim sahibi,

 • IIS ve/veya Apache Web Server, FTP, DNS, Mail Server, MySQL ve/veya MSSQL Server, ASP, ASP.Net, PHP vb. hosting bileşenleri hakkında bilgi sahibi.

 • Cpanel, Plesk, WebsitePanel gibi panelleri kullanmış

 • Veritabanı hakkında bilgi sahibi

 • Tercihen ticket sisteminde çalışmış, yazışması düzgün olan

 • Kurumsal yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip

 • Tercihen döküman okuyabilecek seviyede İngilizce bilen

 • Müşteri ilişkilerinde başarılı

 • 28 yaşını aşmamış(Bay/Bayan)

 • Tercihen Lisans düzeyinde eğitim almış

 • Altunizade’ye ulaşım sorunu olmayan

İş Tanımı :

Ürün ve hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin, ticket sistemi üzerinden oluşturdukları destek taleplerini hizmet kalitesine uygun en kısa sürede cevaplayabilecek, snucu kurulumları ve/veya iş geliştieme faaliyetlerinde rol alabilecek Webhosting Uzmanları ile çalışmak istiyoruz.

Mesai:
Tam zamanlı


2 Altunizade
/Üsküdar

Kurumsal İş Fırsatları

Web Tasarım projelerinde müşterilerimizin grafik/tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek kurumsal iş ortakları arıyoruz.

Pozisyon Aranan Nitelikler
Web Tasarım Uzmanları

Referans Kodu: Webmaster02
Webmaster'lar / Web Tasarım Şirketleri için yeni iş fırsatları!

Web Tasarım projelerinizde bizimle çalışmak isterseniz referanslarınızı da içeren başvuru talebinizi 'e gönderebilirsiniz.
Canlı Destek