Markum.net > Hosting Araçları > Downloads / Yahoo Messenger 7.0 Beta
Yahoo Messenger 7.0 Beta


Yahoo Messenger 7.0 Beta sürümü, mükemmel özellikleri ile birlikte geliyor. Bu dosya, kurulum dosyasıdır. Gerekli dosyaları internet üzerinden çekerek yüklemeyi gerçekleştirir. Ortalama olarak 7 MB dosya indirir. Başlıca özellikler: Yeni eklenen göz kırpmalar. Bu özellik sayesinde o anki moral durumunuzu konuştuğunuz kişiye daha iyi ifade edebilirsiniz. Word programındaki gibi yazı büyütme, kalınlaştırma, renk değiştirme vs...

Üretici:Yahoo
Kaynak:downloadarsivi.com
Dil:Türkçe
Boyut:0,47 MB
Lisans:Freeware
İşletim Sistemi:Win Me/NT/2000/95/98/XP
Kayıt:26.02.2006 02:04:00

Download Etmek İstiyorum.
Üreticinin Açıklaması:


Yahoo Messenger 7.0 Beta sürümü, mükemmel özellikleri ile birlikte geliyor. Bu dosya, kurulum dosyasıdır. Gerekli dosyaları internet üzerinden çekerek yüklemeyi gerçekleştirir. Ortalama olarak 7 MB dosya indirir.

Başlıca özellikler: Yeni eklenen göz kırpmalar. Bu özellik sayesinde o anki moral durumunuzu konuştuğunuz kişiye daha iyi ifade edebilirsiniz. Word programındaki gibi yazı büyütme, kalınlaştırma, renk değiştirme ve kişisel avatar yükleme gibi özellikler eklenmiştir. Göz kırpmalar da sesli hale getirilmiştir. Arka plan rengi değiştirilebilmektedir. Sürükle bırak ile resim ve dosya yollama özelliği diğer yenilikler arasında göze çarpanlardandır. Diğer messenger uygulamarında 3 $ olan avatar tasarlama özelliği, Yahoo Messenger'da ücretsizdir.

Web kamera desteği ile konuştuğunuz insanları görebilirsiniz. Skype'nin kullandığı teknoloji sayesinde, web kamera özelliğiyle aynı anda sesli görüşme de yapabilirsiniz. Skype'de bulunan yüksek kalitedeki ücretsiz telefon görüşmesi yapabilme, kişisel resim ekleme, dosya transferi, karşılıklı oyun oynama, ileti geçmişi, titreşim gönderme özelliği yanında daha onlarca özellik Yahoo Messenger'da sizi bekliyor. Yahoo Messenger geliştirilmiş ses iletme teknoloji sayesinde, Skype tarzında, yüksek kalitede ücretsiz telefon görüşmesi yapılabilmesine imkan tanır.

Yahoo Messenger'ı diğerlerinden ayıran en büyük özellik telefon görüşmesi yaptığınız kişi ile aynı anda web kamera üzerinden görüntülü iletişim de kurabilme imkanı sağlamasıdır. Dünyadaki her bilgisayar kullanıcısının 5 tanesinden birinde Yahoo hesabı bulunmaktadır. Bu özelliği ile Yahoo dünyadaki en çok kullanıcıya sahip firmadır. Bu sayede Yahoo'da, arkadaş sıkıntısı da çekmezsiniz. Jabber Messenger sisteminde bulunan SSL ile mesajların güvenli bir şekilde gönderilme özelliği, Yahoo Messenger'a da eklendi. Yahoo Messenger mevcut rakibi MSN messenger'ın tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca sistem kaynaklarını daha az kullanmaktadır. Tek eksiği, şimdilik, Türkçe dil desteğinin olmaması ancak Yahoo, en kısa zamanda Türkçe sürümünü de çıkarmayı planlıyor.


Canlı Destek