Kurumsal E-Mail Deneyimi

Yeni nesil bulut mail çözümleri

CloudSpace Mail yeni nesil bir bulut mail sistemidir. CloudSpace Mail Markum.net tarafından işletmeler için özel olarak geliştirilmiş bir bulut mail servisidir. CloudSpace Mail ile işletmenizin ihtiyacı olan mail performansına Webmail, Outlook, mobil ve tablet cihazlarınız üzerinden erişebilirsiniz. CloudSpace Mail size yüksek kullanıcı deneyimi sunar.

10 GB Depolama Alanı

Mail başına 10 GB depolama alanı.

10 GB Cloud depolama hizmeti ile CloudSpace Mail müşterileri dosyalarını, resimlerini, ses dosyalarını ve ofis belgelerini bilgisaylarından, telefonlarından veya tablet bilgisayarlardan CloudSpace Mail'e yükleyebilirler.

Paylaşım Özellikleri

İşletme içi döküman paylaşımı.

CloudSpace Mail'e yüklediğiniz Word, Excel, Powerpoint ve resim dökümanlarını çalışma arkadaşlarınızla paylaşıp ortak klasörler oluşturabilirsiniz. Ortak çalışma alanı webmail üzerinden yüksek çalışma performansı sunar.

Antispam - Antivirüs

Mail ve datalarınızı korur.

CloudSpace Mail sunucuları katı anti-spam kuralları ile çalışır, böylece bir çok spam elenir. Güncel Anti-virüs yazılımı ile virüslü mesajlar bilgisayarınıza ulaşmadan engellenir.

SSL ile Güvenli Mail

Güvenli e-mail gönderimi.

CloudSpace Mail SSL Sertifikası kullanarak işletmenize ait e-maillerinizi 128 bit ile şifreleyip güvenli hale getirir bu sayede e-mail okurken, göderirken ve dosya indirirken güvenli bağlantı ile çalışabilirsiniz.

Gelişmiş Webmail

Şirketinize özel Webmail arayüzü.

İşletmenizin logosunun yer aldığı webmail arayüzü ile farklılaşın. Webmail hesabınız işletmenize özel olsun. Gelişmiş webmail özellikleriyle CloudSpace Mail işletmenizin her zaman yanında.

Mobil ve Tablet Uyumlu

Her yerden kolaylıkla çalışın.

CloudSpace Mail ile iPhone, iPad , Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 protokollerini CloudSpace Mail ile kolayca çalıştırabilirsiniz.

Paket Sırala 1 Yıllık Sadece: Sırala KDV Dahil
1 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 12,99 $ 71,83 TL
5 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 49,99 $ 276,42 TL
10 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 89,99 $ 497,60 TL
20 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 169,99 $ 939,96 TL
50 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 329,99 $ 1.824,67 TL
100 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 549,99 $ 3.041,16 TL
200 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 849,99 $ 4.700,00 TL
1 Adet ActiveSync Exchange Hesabı 24,00 $ 132,71 TL

10 GB CloudSpace Depolama Alanı

Mail başına 10 GB depolama alanı.

Cloud Space depolama alanı sayesinde webmail hesabınıza dosyalarınızı, resimlerinizi, ses dosyalarınızı ve ofis belgelerinizi yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz resim ve dosyaları mail gönderirken ekleyebilir ve paylaşıma açabilirsiniz. Dosya önizleme özelliği sayesinde dosyalarınızı kolayca seçebilirsiniz. Yüklediğiniz ses dosyalarını CloudSpace Mail özelliği sayesinde webmail üzerinden dinleyebilirsiniz. CloudSpace depolama alanınıza Outlook üzerinden sadece sürükleyerek dosyalarınızı, resimlerinizi, ses dosyalarınızı ve ofis belgelerinizi yükleyebilirsiniz.

Kişiselleştirme

Webmail hesabınızı kişiselleştirin.

CloudSpace Mail altyapısını kullanan webmail kullanıcıları arka planda yer alan görüntüyü değiştirerek daha canlı, donuk veya saydam hale getirebilir veya kendi resimlerini yükleyerek webmail arkaplanlarını oluşturabilir.

Sunucu Altyapısı

Cloud e-mail hosting ile yüksek performans.

Markum.net, CloudSpace E-Mail hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısını kullanmaktadır.

Para İade Garantisi

Memnun kalmazsanız paranız iade.

CloudSpace Mail paketlerinde koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Mobil ve Tablet Uyumluluk

Her yerden kolaylıkla çalışın.

CloudSpace Mail ile iPhone, iPad , Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan kolayca maillerinize ve CloudSpace alanınıza ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 protokollerini CloudSpace Mail ile kolayca çalıştırabilirsiniz. SyncML teknolojisiyle CloudSpace Mail takvim,görevler ve kişilerin mobil cihazlarınızla (telefonlar, PDA’lar ve Outlook) senkronize çalışmasnı sağlar. SyncML teknolojisi takvim,kişiler ve görevler üzerinde yaptığınız güncellemeleri tespit eder ve gerekli güncellemeleri CloudSpace Sunucularına gönderir. CloudSpace Mail bilgisayarınız, webmail hesabınız, mobil cihazlarınız ve tabletlerinizle uyumlu çalışır.

Spam Filtreleme

Güçlü spam koruması.

CloudSpace Mail ile gelen mailleri, mail içeriğinde yer alan dosya türlerini, içerikleri ve CC mailleri gibi gelişmiş filtreleme özellikleriyle filtreleyip daha gelmeden silebilir veya herhangi bir klasöre yönlendirebilirsiniz.

Dosya Önizleme

Dosyalarınızı hızlıca görüntüleyin.

CloudSpace Mail altyapısıyla webmail üzerinden gönderdiğiniz resim dosyaları önizlerken kullanıcı arayüzü zengin gelişmiş deneyim sunar. Aynı zamanda çoklu gelen resimleri slideshow olarakda görüntüleyebilirsiniz.

İstatistikler ve Raporlama

İstatistiklerinize kolayca ulaşın.

CloudSpace Mail altyapısını kullanan webmail kullanıcıları aktivitelerini detaylı rapor halinde alabilir veya grafiksel olarak görebilirler. Bu sayede gönderilen ve alınan e-postalarınızı analiz edebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

CloudSpace Mail ile daima güvendesiniz.

CloudSpace Mail yüksek güvenlik özellikleriyle işletmenize güç katar. Güçlü anti-spam ve güvenlik özellikleriyle datalarınızı korur. CloudSpace Mail SSL Sertifikası kullanarak işletmenize ait e-maillerinizi 128 bit ile şifreleyip güvenli hale getirir. SSL sertifikası e-mail kullanıcısı ile e-mail server arasında kriptolu güvenli bağlantı sağlar. SSL’li e-mail ile e-mail okurken, dosya indirirken ve e-mail gönderirken güvenli bağlantı ile çalışabilirsiniz. CloudSpace Mail güçlü anti-spam özelliğiyle CloudSpace Mail müşterilerini spam maillere karşı korur. Çalışırken gereksiz e-mailler ile karşılaşmazsınız. CloudSpace Mail antivirüs özelliğiyle maillerinizi tarar ve sizi zararlı maillere karşı korur.

Canlı Destek
Kurumsal Talep Formu
X
Şirketinizdeki sunucuları buluta taşıyarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Sizi ziyaret etmemizi ister misiniz?