Proticaret v3.0

%100 Yerli %100 Pratik.

ASP.Net Tabanlı %100 yerli bir e-ticaret yazılımı olan Proticaret, kolay tasarlanabilir kullanıcı dostu arayüzler ile e-ticaret yapmak isteyen firmalar için bulunmaz bir alt yapı sağlar.

Şimdi v3.0 ile Daha Güçlü!

Daha fazla modül daha fazla özellik.

Çiçekçiler için büyük kolaylıklar sağlayan, tekellerden kurtulmanın ucuz ve en kolay yolu için geliştirilen Çiçek modülü, her restoran, cafe ve büfenin kendi online satışını yapabileceği bir platform olma özelliğini taşıyan, büyük, küçük bir çok işletmeyi e-ticaret sektörüne sokmak için geliştirilmiş Yemek modülü, Perdeciler için hazırlanmış formüller girilebilen (en boy, pile sıklığı, vs. hesaplamanıza yardımcı olacak) özel yazılımlar ile desteklenmiş Tül, Perde Modülü, Posterin asılacağı duvar rengini belirleme ve işçilik hesaplama ile birlikte Poster Modülü, birden fazla ve biirden fazla Proticaret sitesini birbirlerine entegre etme, entegre edilen sitelerin ürünlerini aktarma Multi Admin Modülü ve sistem içerisinde pazarlama zinciri için Network Marketing Modülü gibi modüller ile zengileştirilen Proticaret 2.0!

Sınırsız Ürün ve Kategori

İstediğiniz sayıda ürün ve kategori ekleme.

Proticaret'in bu özelliği sayesinde istediğiniz sayıda ürün ve kategori ekleyip bu ürünleri de istediğiniz kategoriye çoklu olarak eklemeniz mümkün. Sınırsız özelliği sayesinde ürünlerinizi ve kategorilerinizi rahatça oluşturun.

XML Entegrasyonu

Tek tıkla binlerce ürün ekleyin.

Proticaret'e tanımlı olan tedarikçi firmanızdaki ürünleri online ya da yerel dosyanızdan da XML İçeri Aktarma işlemi ile entegrasyonununu sağlayın. Binlerce ürünü tek tıkla e-ticaret sitenize ekleyin veya dışarı aktarın.

Sanal Pos Entegrasyonu

Online ödeme alın.

Sanal pos entegrasyonu yaptığınız satışlarda ödemelerinizi online alabilmenizi sağlar.Sanal pos entegrasyonu sayesinde bankanızı seçerek bilgilerinizi kolayca güncelleyin ve online ticarete hemen başlayın.

Facebook Store ve Entegrasyonu

Sosyal medya ile milyonlara ulaşın.

Facebook eklentisi sayesinde Facebook üzerinden satış yapın ve ürünlerinizi tanıtın.Müşterilerinzi Facebook'tan çıkış yapmadan ürünleri inceleyebilir,sipariş verebilir,ödeme yapabilir.

Tema / Arayüz Desteği

E-ticaret sitenizi güçlendirin.

Proticaret'in arayüz geliştirme kısmı tamamı açık halde sizlere sunulmaktadır. Bu sayede kendinize özel tasarımlarınızı Proticaret üzerine uygulayabilir ve varsayılan tasarımlardan farklı tasarımlar kullananın.

SEO Optimizasyonu

Arama motorlarında yer alın.

PProticaret Arama motorları optimizasyonu ile sitenizi tanıtan yazılar, anahtar kelimeler ve sayfa başlıkları oluşturabilir ve her kategori, ürün ve marka için bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebeniz zaman güncel.

Muhasebe entegrasyonları ile e-ticaret sisteminde ürünlerde yaptığınız değişiklikler muhasebe sisteminde anlık olarak değişir.Stoklar otomatik olarak güncellenir ve stoklar websiteniz ile senkronize çalışır.

iPhone Uygulaması

Mobil dünyada yer alın.

Proticaret iPhone uygulaması ile e-ticaret sisteminizi mobile taşıyın.Iphone uygulaması üzerinden kullanıcı yorumlarını okuyabilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Tekstil Modülü

E-ticareti kolaylaştırın.

Bütün tekstiller için ayrı renk, model, drop, beden, stok kaydı yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte renk yerine desen gösterme, tüm tekstil ürünlerini tanıyabilme ve ürün türüne göre ölçü tablosu hazırlayabilirsiniz.

  • Markum.net
  • Comodo
  • PrestaShop
  • ProTicaret
Canlı Destek