Hosting Sponsorluk Desteği

Markum.net, özgün girişim fikirlerini destekleme misyonu ve sosyal sorumluluk anlayışı gereği, web sitelerine ve projelerine hosting sponsorluk desteği vermektedir. Sponsorluk desteğinden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.

BAŞVURU FORMU
Başvuru için bir ticket oluşturmalısınız.
https://www.markum.net/uye/ticket_yeni_ekle.asp?t=1&konu_id=12

HOSTİNG SPONSORLUK PROGRAMI GENEL KURALLAR

1. Markum.net, sponsorluk programı kapsamında belirlediği ölçülere göre seçeceği, günlük tekil ziyaretçi sayısı 500'ün üzerinde olan sitelere sadece alan barındırma (hosting) desteği sağlayacaktır. Sitenin tasarımı, iyileştirilmesi ve düzenlenmesi sponsorluk desteği kapsamı dışındadır. Sponsorluk desteğinden yararlanmak isteyen sitelerin günlük tekil ziyaretçi sayısının 500'ün üzerinde olması gerekmektedir. Ancak Markum.net kimi özgün siteler için bu sayıyı dikkate almayabilir. Kimi projeler için de web sitesi mevcudiyeti aramayabilir.   
2. Sponsorluk desteğinin süresi bir (1) yıldır. Bu süre gerekli görülen hallerde uzatılabilir. 
3. Sponsorluk desteği alan site, ana sayfadaki uygun bir banner alanını Markum.net’e tahsis etmek durumundadır. Ayrıca en altta, sitenin sponsorluk desteği kapsamında host edildiğini belirten linkli ifadeye yer vermelidir.

4. Sitenin kendisine ait bir üst seviye alan adının (domain) olması gerekmektedir.

5. Siteye tahsis edilen hosting alanında bir başka site bulunamaz, alan bir başka siteye/kişiye/kuruma devredilemez.  

6. Başvuru formunda beyan edilen bilgiler, doğru olmalıdır. Markum.net, bilgilerin doğrulanması amacıyla ek bilgi ve belge isteyebilir.

7. Markum.net, sponsorluk kapsamında desteklenen siteden herhangi bir ücret talep etmez. 

8. Sponsorluk kapsamında desteklenen site, Markum.net’in “ücretsiz teknik destek” kapsamına giren hizmetlerinden sponsorluk takvimi içinde 7 gün 24 saat boyunca yararlanır.

9. Markum.net, sitenin Markum.net sunucularında erişilebilirliğini % 99.6 oranında taahhüt eder. Bunun dışında altyapı, Türk Telekom, doğal afet vb nedenlerden dolayı yaşanan aksamalardan sorumlu değildir.
10. Markum.net, Hosting Sponsorluk Programı'nı başlangıç ve bitiş tarihi itibariyle belli bir takvimden bağımsız olarak geniş bir zamanda yürütmektedir.
11. Hosting Sponsorluk Programı, "Hosting Sponsorluk Programı Sözleşmesi" kapsamındaki maddeler uyarınca yürütülür. 

 

*Hosting Sponsorluk Programı Sözleşmesi'ni okumak ve indirmek için tıklayınız

Canlı Destek