Markum.net > Hosting Araçları > Downloads / ACDSee 6 Türkçe 6.0
ACDSee 6 Türkçe 6.0

Çok kulanılan ACDSee 6.0'ın Türkçe Yaması. ACDSee, Resimlerle yoğun bir işiniz varsa, mutlaka ACDSee kullanmalısınız. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi...

Üretici:Türkçe Yama Arşivi
Kaynak:downloadarsivi.com
Dil:Türkçe
Boyut:1,48 MB
Lisans:Freeware
İşletim Sistemi:Win Me/NT/2000/95/98/XP
Kayıt:26.02.2006 01:38:00
Download Etmek İstiyorum.
Üreticinin Açıklaması:

Çok kulanılan ACDSee 6.0'ın Türkçe Yaması. Resimlerle yoğun bir işiniz varsa elinizde mutlaka ACDSee bulunmalı. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici, hızlı bir şekilde resimlerinizi gösterir.

ACDSee, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Üstelik toplu dosya dönüştürme özelliği de var.

HTML albümü üretimi, tak-çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. "Thumbnail" (tırnak resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özellik de yer alıyor.
 

Canlı Destek